Правила користування мобільним телефоном

Дата: 30 січня 2020 о 13:59, Оновлено 29 листопада 2023 о 14:02

НАКАЗ

31.08. 2023  р.                                                                                               №65

Про використання мобільних телефонів

під час освітнього процесу

З метою якісного забезпечення організації освітнього процесу, поліпшення організації режиму роботи ліцею, захист цивільних прав усіх суб’єктів освітнього процесу та сприяння підвищенню якості й ефективності одержування освітніх послуг, а також гарантії психологічно комфортних умов навчального процесу

НАКАЗУЮ:

1Дозволити користуватися мобільним телефоном для особистих розмов лише під час перерв.

2Під час уроків мобільний телефон перемикати в режим «Без звуку»

3. Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час освітнього процесу в ліцеї: (додаток 1)

4Адміністрація ліцею та педагогічний колектив не несе відповідальності за збереження мобільного телефона та його пошуки у разі зникнення. Відповідальність за збереження телефона лежить тільки на його власнику.

5. Заступнику директора з виховної роботи  Павлюк Л.А.  до 02.09.2023 року ознайомити учнів та педагогічних працівників ліцею зі змістом даного наказу на шкільній лінійці, а також розмістити на стенді учнівського самоврядування.

6 Педагогу-організатору Мельник І.М. розмістити інформацію щодо порядку використання мобільних телефонів під час освітнього процесу  в  ліцеї  на сторінках   шкільного сайту.

7.  Класним керівникам 1-11 класів:

7.1.    До  05.09.2023 року  ознайомити учнів з правилами використання мобільного телефона у громадських місцях і навчальному закладі.

7.2.    До  06.09.2023  року ознайомити батьків зі змістом даного наказу.

8Відповідальність за виконання наказу покладаю на заступника директора з виховної роботи  Павлюк Л.А..

9Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

до наказу по Гнатківському академічному ліцею

від 31.08.2023 р. № 65

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ

під час навчально-виховного процесу

·      Суворо заборонено використання мобільних телефонів для ведення особистих розмов чи листування під час уроку усім учасникам навчального процесу.

·      Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в  бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

·      Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон  використовувати з дозволу педагога

·      Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

·      Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

·      Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив НВК не несе.

·      У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі залучають працівників правоохоронних органів

·      Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин (крім оператору ліцею з учнівського та вчительського самоврядування).

·      Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.