ШКОЛА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Дата: 22 грудня 2023 о 08:55, Оновлено 24 квітня о 15:36

Директор Гнатківського академічного ліцею Марущак Л.І. відкрила роботу Школу педагогічної майстерності 2023–2024 навчального року. 24 вчителя,  які здійснюють організацію і супроводження освітнього процесу, будуть удосконалювати свою професійну і педагогічну майстерність.

У рамках роботи Школи педагогічної майстерності відбулося перше заняття. Майстер - клас " Блог як інструмент сучасного вчителя" та "Особистий професійний блог вчителя: дизайн, контент, просування" провела вчителька початкових класів  Надкирнична Л.П.

Мета:

навчальна:  познайомитися з блогами, різновидами блогів. Засвоїти  практичні навички в роботі по створенню власного блога на blogger.com.

розвивальна: розвивати координацію рухів, зорову пам’ять, вміння працювати з програмами, виконувати дії за зразком

виховна: виховувати інформаційну компетентність.

22.11.2023 відбувся  науково-практичний семінар «Риси гарного співрозмовника. Вимоги до мовлення педагога» провела вчитель української мови та літератури Заяць І.А.

29.11.2023 року  відбувся тренінг  "Перша медична допомога дітям", провів вчитель фізичної культури Соколовський А.І.

Семінар -супутник «Використання онлайн-сервісів у освітньому процесі: цифрова компетентність вчителя як запорука цікавого уроку» провела вчителька початкових класів Надкирнична Л.П.

Семінар -супутник «Використання онлайн-сервісів у освітньому процесі: цифрова компетентність вчителя як запорука цікавого уроку»  провела вчителька початкових класів Надкирнична Л.П.

21. 12. 2023  відбувся науковий практикум «Новий український правопис: було – стало» провела вчителька української мови та літератури Заяць І.А.

27.12.2023 Методичний практикум «Домедична допомога в умовах бойових дій»

31.01.2023 ТЕМА "Прогностична діяльність вчителя " провела вчителька трудового навчання Ткач І.М.

14.02.2024 р. "Шляхи формування рефлексивної компетентності вчителя" провела вчителька початкових класів Гринчук Н.Д.

29.02.2024 р. " Використання інновацій у професійній діяльності" провела вчетелька історії України, Юрій Н.А.

13.03.2024 р. "Педагогічне партнерство - ключова компетентність вчителя" виступила педагог - організатор Мельник І.М.

27.03.2024 рік Професійна співпраця та трансляція досвіду - критерій компетентності "Здатність до навчання протягом життя" підготувала вчителька початкових класів Лукіянчина Наталя Володимирівна.

10.04.2024 рік "Оцінювально - аналітична компетентність у структурі професійної діяльності" доповіла вчителька  фізики Кошелєва Оксана Яківна

24.04.2024 р. Розвиток емоційного інтелекту учнів "Намалюю в душі сонце..." виступила практичний психолог Кушнір Марина Олександрівна

15.05.2024 рік " Взаємодія з учнями в освітньому процесі. Важкий підліток - виховання без насилля." виступила соціальний педагог Іванова Світлана Олександрівна.