Новини
13 вихованців ДНЗ "Колосочок" розпочали навчання у світлому, затишному класі Гнатківського академічного ліцею.
Розпочався період, коли дитина вперше потрапляє у шкільне середовище, здійснює адаптацію до нього та починає пізнавати світ через академічне навчання та ігрові взаємодії.
Головне завдання підготовки дітей - розвиток всіх необхідних умінь та навичок, які полегшують процес становлення учнем. Підготовка до школи в нашому ліцеї- це завжди пізнавально, цікаво і не складно.
Вітаємо наших вчителів Лукіянчину Наталю та Надкирничну Людмилу з проходженням підвищення кваліфікації за програмою "Підготовка експертів до оцінювання професійних компетентностей учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти".
Пишаємося вашими здобутками та перемогами!!!
22 січня всіма українцями відзначається національне свято – День Соборності України. Саме у цей день, у далекому 1919 році возз'єдналися Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка. Офіційно ця подія святкується з 1999 року.
Відбулись Всеукраїнські учнівські предметні олімпіади! Маємо переможців!
2023 р.- Лукіянчина Наталя Володимирівна, вчитель початкових класів
2024 р. - Надкирнична Людмила Петрівна, вчитель початкових класів
Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків ( а подарунки отримали діти від Гнатківський старостинський округ Томашпільської селищної ради, Людмила Лукіянчина ), веселого настрою, а головне - дива. А Новий рік - це свято, коли трапляються дива.
Не обминув радісний, святковий настрій і наш Гнатківський Академічний Ліцей. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня. Чекали і дочекалися!
ЗВІТУЄМО!!!
6 грудня 2024 року в Гнатківському академічному ліцеї відбувся аукціон та ярмарок до Дня Збройних Сил України, під час якого було зібрано 32 575 грн.
12 000 тисяч гривень було перераховано військовому, нашому односельчанину, батьку двох наших учнів, для закриття збору на старлінк- Сергей Иванов .
20 575 зібраних коштів з ярмарку та
7 700 гривень, зібраних працівниками ліцею (загальна сума 28 275 грн), витрачено на придбання дизельного генератора для 1 батареї 1 самохідного артилерійського дивізіону 41 окремої механізованої бригади, в складі якої захищає нашу Україну односельчанин, військовий, батько двох наших учнів, Ігор Мазур
Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати, навчати та навчатися!
Слава Україні!
Героям слава!
Уже стало доброю традицією для нашого закладу організовувати благодійні ярмарки. Благодійний аукціон та ярмарок відбувся до дня Збройних Сил України.
Завдяки активності, небайдужості та щирій підтримці на аукціоні вдалося зібрати 10900 грн.
Для продажу на ярмарку батьки та учні приготували різноманітні страви, смаколики, випічку. Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом в приготуванні страв, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Наярмаркував ліцей 21623 грн.
ЗАГАЛЬНА СУМА: 32 523 грн. Кошти будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.
Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!
Висловлюємо щиру поляку спонсорам ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина". Завдяки Вам, наш ліцей отримав нові, якісні, кольорові принтери.
Дякуємо за підтримку нашого ліцею.
З ініціативи Президента України Володимира Зеленського в Україні проводяться турніри Всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч зі спортом".
За підсумками змагань І місце - зайняв Гнатківський Академічний Ліцей.
Бажаємо гарних успіхів та перемог у подальших іграх.
19 листопада Україна відзначає трагічну та водночас героїчну дату – 1000 днів із початку повномасштабного вторгнення Росії. Цей період став справжнім випробуванням для кожного українця, змусивши переосмислити цінності, подолати страх і об’єднатися заради перемоги.
У рамках заходів "1000 днів незламності" у нашому закладі відбулася інформаційна година пам'яті полеглих героїв нашого села та виховний захід під назвою " 1000 днів віри, стійкості, незламності".
1000 днів разом!
1000 днів України!
Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Напередодні, у нашому ліцеї учнівське самоврядування, а саме учень 9 класу, Дубінчак Олександр, розповів у підготовленій ним презентації про те, що значить бути "толерантним".
Наступного дня учні початкової школи прослухали казку "Як зрозуміти іншого", і прийшли до висновку , що у ставленні до інших людина повинна бути толерантною, а саме - терпимою, співчутливою, щиросердною й повинна розуміти іншого.
Протягом дня всі учасники освітнього процесу долучалися до флешмобу "Обійми мене, якщо робив добро".
Толерантність – це сучасно. Усі ми різні, але всі ми рівні. Учімося толерантності, будьмо толерантними! Будьмо добрими! Живімо на Планеті толерантності.
Театр — місце, де людина розвиває себе, розвиває навички спілкування, свободи, розвиває інтелект, долучається до культури і вчиться бути самим собою. Вчиться НЕ БОЯТИСЯ! І успішно ПРЕЗЕНТУВАТИ себе!
Сьогодні учні ліцею побували у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі імені Садовського на прем'єрі вистави "Аліса в країні чудес" за мотивами однойменної повісті -казки Льюїса Керролла. Неймовірне, вражаюче дійство!!!Емоції дітей, їх щире захоплення, сяючі очі, радість пізнання- те, заради чого варто жити і працювати .
9 листопада 1999 року стартував перший конкурс знавців української мови імені П. Яцика, який тепер проводиться щорічно.
Сьогодні у стінах нашого ліцею пройшов І етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови для учнів 4 класу.
Взяли участь всі ліцеїсти класу. Конкурс відбувся у формі брейн-рингу під девізом: "Хто любить, знає рідну мову, тому вона всміхається. Хто мову шанує свою, хай той переможе в бою". Діти показали свої знання, уміння, навички, ерудицію, кмітливість. Переможницею конкурсу стала Заяць Валерія, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.
Ну що ж, вітаємо щиро.
Чекаємо перемоги у ІІ етапі (районному),
який відбудеться 14 грудня 2024 року.
Усе минає, а слово залишається. Зникають у безвість царі, володарі...
На порох розсипаються величні будівлі, вмирають дерева, пересихають ріки ...
Усе стає тліном і прахом, одне лиш слово залишається.Тож хай живе, переживає століття й покоління найбільше диво - рідна мова!
У пʼятницю, 1 листопада, під час осінніх канікул, відбулася педагогічна рада, де першим питанням був виступ ЗВР, Валентини Іванівни Журавель на тему "Я- сучасний вчитель". Питання, диспути, дискусії , індивідуальні на групові завдання, виявилися дуже доречними на виступі. Цікаво та з користю вчителі провели час.
25 жовтня, відбувся 25 ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Поету і військовослужбовцю Павлу Вишебабі цьогоріч довірили зачитати текст радіодиктанту.
Авторкою тексту стала письменниця Оксана Забужко, а текст мав назву «Магія голосу".
Учні нашого ліцею теж долучилися до написання радіодиктанту.
25 жовтня, відбувся 25 ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Поету і військовослужбовцю Павлу Вишебабі цьогоріч довірили зачитати текст радіодиктанту.
Авторкою тексту стала письменниця Оксана Забужко, а текст мав назву «Магія голосу".
Учні нашого ліцею теж долучилися до написання радіодиктанту.